Athletes Forge 5 5 1 1

Athletes Forge

  • Ocena
 • 133 Odsłon(y)
5

Athletes Forge – CROSS TREC w Jaworznie. Athletes Forge, czyli Kuźnia Atletów jest zupełnie nowym i nietypowym miejscem, które wyróżnia się oryginalnym podejściem do całego uniwersum jakim jest świat fitness. Nasze Centrum Atletyki i Sportów Walki zostało stworzone przede wszystkim z zamiarem pomagania ludziom w ustaleniu, sprecyzowaniu oraz osiągnięciu ich indywidualnych celów, prowadzeniu zdrowszego i co za tym idzie bardziej spełnionego życia. Chcemy uświadamiać, że bycie aktywnym oraz ciągły ruch jest nieodłącznym elementem życia każdego z nas. Wszyscy posiadamy ciało i każdemu z nas bez wyjątku przyjdzie spędzić w nim całe swoje życie. Trening to coś więcej niż zgrabna sylwetka, markowy strój, czy bycie “fit”. Zdrowie, sprawność fizyczna, świadomość własnego ciała, prawdziwa siła funkcjonalna, pozytywna energia, dobra kondycja i samopoczucie – wszystko powinien zawierać trening, którego chcemy się podjąć.

XXI wiek to ciągły stres, praca, gonitwa za pieniędzmi, siedzący tryb życia, windy, możliwość dojechania wszędzie samochodem, zrobienia zakupów przez Internet i pokusy w postaci fast foodów, przetworzonej żywności i dań z mikrofalówki. Takie życie sprawia, że musimy świadomie uzupełniać sobie brak ruchu, redukować stres i zwracać uwagę na to co jemy. Wydaje się to trudne i czasochłonne? Na początku na pewno, ale po niedługim czasie zdrowy tryb życia i dobre samopoczucie wchodzi w krew. Wtedy po prostu nie da się inaczej! Pozytywna energia i satysfakcja wygrywają z lenistwem, a aktywne życie staję się zupełnie naturalne.

Musimy pamiętać, że ruch bezpośrednio wpływa na każdą sferę życia. Pozwala znacznie kompensować siedzący tryb życia, powoduję że zaczynamy poznawać swoje ciało, sprawia również, iż zaczynamy zwracać uwagę na to co jemy. Nabieramy ochotę na aktywne spędzanie wolnego czasu i podejmowanie wyzwań, że wybieramy rower zamiast samochodu i schody zamiast windy. Sportowa, atrakcyjna sylwetka i pozytywne myślenie to jedynie efekty “uboczne”.

Athletes Forge oferuje szeroki zakres możliwość. W naszej ofercie znajduje się całe spektrum możliwości, każdy bez wyjątku znajdzie coś dla siebie. Dla wszystkich, którzy nie są zdecydowani i nie wiedzą jak ma wyglądać ich aktywność fizyczna, czeka profesjonalna kadra instruktorska, która składa się z samych wykwalifikowanych pasjonatów ruchu, którzy bez problemu doradzą i zaproponują idealne rozwiązanie dla każdego. Stawiamy na spersonalizowane podejście uwzględniające osobiste możliwości i preferencje. Jeśli ktoś nie znajdzie u nas idealnego dla siebie rozwiązania to znaczy, że tak naprawdę nie chce trenować i szuka jedynie usprawiedliwienia dla swojego lenistwa. 🙂

Każdy człowiek powinien być sprawny, silny i zdrowy oraz powinien potrafić sobie radzić w każdej sytuacji życiowej. Bycie silnym to nie tylko siła fizyczna ale również siła psychiczna i nasze treningi to uwzględniają. Naszym celem jest przywrócenie “kultu” prawdziwych, sprawnych i wszechstronnych atletów gotowych na każde wyzwanie jakie niemal codziennie stawia przed nami życie.

Tworząc to miejsce chcieliśmy, aby było ono wyjątkowe, aby nie było tylko miejscem kojarzonym z ciężką pracą i potem, ale także relaksem, miejscem gdzie zawiązują się nowe przyjaźnie, gdzie tworzy się nowa społeczność.

Dane kontaktowe

 • Adres: Inwalidów Wojennych 4, Jaworzno, Polska
 • GPS: 50.2245862120249,19.236196875572205
 • Telefon komórkowy: 503-753-002
 • Strona internetowa: http://www.aforge.pl

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek 08.00-22.00
 • Wtorek 08.00-22.00
 • Środa 08.00-22.00
 • Czwartek 08.00-22.00
 • Piątek 08.00-22.00
 • Sobota 09.00-15.00

Poleć znajomemu

Wystawiono 1 opinii. Dodaj swoją opinię »

 1. Jedyne takie miejsce w Jaworznie!

Napisz opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zgłoś uwagę

Wpisz swoje imię i nazwisko
Wpisz swój adres e-mail, na który otrzymasz od nas odpowiedź, dotyczącą Twojego zgłoszenia
Wpisz swój numer telefonu (opcjonalne)
Dokonujesz zgłoszenia uwagi, dotyczącej poniższego miejsca
Podaj więcej szczegółów, dotyczących zgłaszanego przez Ciebie miejsca.